DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA  20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodziliśmy bowiem Ogólnopolski Dzień  Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu zorganizowane były różne zabawy, gry oraz grupowe rysowanie na dużym arkuszu papieru marzeń przedszkolaków.

 Pyszna i zdrowa sałatka owocowa. Sezon na pyszne owoce trwa. Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce- nie tylko są smaczne, ale zawierają mnóstwo witamin. Dlatego w grupie Zajączki z przyniesionych przez dzieci owoców została zrobiona sałatka owocowa. Ach, co to była za uczta, sałatka smakowała wyśmienicie.

,,Pasowanie na Przedszkolaka"- to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzy recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Pani Dyrektor za pomocą  ,,Czarodziejskiego ołówka" -dokonała uroczystego ,,AKTU PASOWANIA"

,,Poznajemy zawód bibliotekarza"- 14 listopada dzieci z grupy Zajączki udały się do biblioteki osiedlowej, by poszerzyć swoja wiedzę dotyczącą pracy bibliotekarza oraz poznały zasady zachowania się w bibliotece. Pani Bibliotekarka opowiedziała w jaki sposób wypożycza się książki, oprowadziła na s również po wszystkich zakątkach biblioteki.

,,Listopadowa aura"-  w czwartek 14. 11 .2019 r.  w grupie Zajączki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, pod tytułem ,,Listopadowa aura" Atmosfera tego dnia była bardzo radosna. Zarówno przedszkolaki jak i rodzice aktywnie uczestniczyli w zajęciu, a mieli do wykonanie różne zadania między innymi szale dla Pani Jesieni.