Świetlicowy turniej sportowy pod hasłem „Olimpiada trzecioklasisty”, był okazją do sprawdzenia umiejętności ruchowych uczniów sześciu klas III. Rywalizacja podczas wyścigów oraz gier i zabaw była niezwykle zacięta. Sportowa atmosfera i duch walki udzieliła się wszystkim. Dogrywka wyłoniła zwycięzcę, którym została klasa IIIf. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniały doping.

7 czerwca  odbył się w Bibliotece szkolnej Międzyszkolny Turniej Wiedzy dla kl. III  „O psie, który jeździł koleją”, czyli zwiedzamy Włochy śladami psa Lampo. W zmaganiach konkursowych  brały udział 2 osobowe reprezentacje klas trzecich Szkół Podstawowych nr 1, 15, 12, 36, 66 i Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia.

Laureaci konkursu:

I  miejsce           Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia

II  miejsce         Szkoła Podstawowa nr  15

III  miejsce       Szkoła Podstawowa nr  66

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Klub Młodego Odkrywcy (przedmioty ścisłe) oraz zespół przedmiotów humanistycznych wspólnie przygotowały stanowisko podczas XV festynu szkolnego.

Były szarady, krzyżówki, łamigłówki, kolorowanki, rozsypanki, doświadczenia z magnetyzmu, zabawa prasą hydrauliczną i peryskopem. Pokazaliśmy jak zabawki działają.

Mówiliśmy również o Szlaku Zabytków Techniki w związku z Indrustriadą, która tego dnia również się odbywała.

Panie z zespołu humanistycznego przygotowały wystawę prac uczniów oraz zrealizowane projekty edukacyjne m.in. gry dydaktyczne przygotowane na podstawie  przeczytanych lektur.

A wszystko w miłym cieniu pięknego szkolnego drzewa :)

W zaciszu pięknego innego drzewka można było zagrać w patriotyczne gry planszowe, które skrupulatnie zgromadziła pani psycholog Tatiana.

Dzień był pełen niespodzianek.

​W dniu 30 maja 2018r. na sesji Rady Miasta Katowice została podjęta uchwała w sprawie określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania stypendiów dla dzieci i młodzieży w ramach Miejskiego Programu Stypendialnego dla Uczniów Szczególnie Uzdolnionych "Prymus" (więcej informacji).

Wniosek - pobierz.

Wnioski składamy do 31 lipca w Punkcie Podawczym Urzędu Miasta Katowice przy ul. Rynek 1, parter. pokój 008 w godzinach pracy Urzędu  lub za pośrednictwem poczty ( decyduje data stempla pocztowego).

• Pn-Cz07:20-15:20
  • So, Nnieczyne