Lp. |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Rodzaj zajęć |
Termin |
Klasa/grupa |
---|---|---|---|---|
1. |
Batorski Michał |
Wyjazdy na zawody sportowe |
wg harmonogramu |
|
2. |
Binert Leszek |
Tenis stołowy |
wtorek 14:00 - 14:45 |
kl. IV - VIII |
Tenis stołowy |
piątek 13:00 - 13:45 |
|
||
4. |
Demel Joanna |
„Wyginam śmiało ciało” - zajęcia ruchowe |
poniedziałek 15:00 -16:00 |
kl. III - IV |
„Mistrz rachmistrz” - zajęcia matematyczne |
czwartek 14:00 - 15:00 |
kl. II - III |
||
5. |
Dereszyńki Ryszard |
„Pomaluj mój świat” - zajęcia plastyczne |
piątek 12:55 - 13:40 |
kl. Vd |
6. |
Domagała Marta |
Zajęcia z jęz. polskiego |
środa 13:50 - 14:35 |
kl. IV |
7. |
Dracheim Magdalena |
Zajęcia usprawniające |
czwartek 12:35 |
kl. Ib |
|
||||
8. |
Duchnowska Ewa |
Zajęcia wspomagające i rozwijające |
poniedziałek 14:35 |
kl. VIa i IIIa, IIIb gimn. |
Przygotowanie do egzaminu |
środa 14:35 |
|
||
9. |
Filipowska Ewa |
„Rozwijam swoje talenty” - kółko plastyczne |
środa 14:00 - 15:00 |
kl. I - III |
„Cuda z papieru” - małe origami |
czwartek 13:00 - 14:00 |
kl. I - III |
||
11. |
Gasz Aneta |
„Zabawa i nauka z komputerem” |
środa 12:30-13:30 |
kl. III-IV |
„Relaks w świetlicy” - zajęcia wyciszające |
czwartek 15:00 - 16:00 |
kl. I - IV |
||
12. |
Gawrońska Iwona |
Zajęcia usprawniające |
poniedziałek 12:45 - 13:30 |
kl. IIIa |
Zajęcia przyrodniczo - plastyczne |
wtorek 12:45 - 13:30 |
kl. III |
||
13. |
Grecka-Otremba Joanna |
Zajęcia rozwijające z matematyki |
wtorek 14:45 - 15:30 |
kl. VIc |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu |
piątek 14.45-15.30 |
kl. IIIa gimn. |
||
Konsultacje dla uczniów |
wtorek 15:35-16:20 piątek 15.40-16:20 |
kl. VII i VIII, gimnazjum |
||
Koło „Młodych naukowców” |
piątek 15:00 - 16:30 (raz w miesiącu-ostatni piątek) |
dla wszystkich zainteresowanych uczniów |
||
14. |
Hącia Dawid |
Wyjazdy na zawody lekkoatletyczne |
wg harmonogramu |
kl. IV - VIII |
Wyjazdy na zawody sportowe |
|
|
||
15. |
Hącia Marzena |
„Tańce skakańce” - zajęcia ogólnorozwojowe |
wtorek 15:16:00 |
kl. III - IV |
„Jestem kreatywny” - zajęcia twórcze |
piątek 14:30 - 15:30 |
|
||
16. |
Kaczmarczyk Barbara |
Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu ósmoklasisty |
poniedziałek 14:45 - 15:30 środa 14:45 - 15:30 |
kl. VIIIa/VIIIb |
Pogotowie matematyczne |
czwartek 14:45 - 15:30 |
kl. VIIa-c |
||
17. |
Kaczmarek Sylwia |
Przygotowanie do konkursów |
poniedziałek/wtorek 7:30 |
kl. VII - VIII |
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty |
wtorek 14:45 - 15:30 |
kl. VIII |
||
18. |
Kałan Aleksandra |
Wyjścia na konkursy i turnieje szachowe |
wg terminarza |
|
19. |
Kałuża Michał |
„Poczytaj mi kolego” - zajęcia czytelnicze dla przedszkolaków |
środa 14:45 - 15:15 (co dwa tygodnie) |
kl. VIIIb |
20. |
Karkowska Joanna |
Zajęcia z techniki Kółko techniczne |
poniedziałek 8:00 - 8:45 wtorek 14:45 - 15:30 |
kl. IV - VI kl. V |
21. |
Kingsford Marzena |
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne |
wtorek 15:30 - 16:15 |
kl. VII |
Zajęcia rozwijające kompetencji emocjonalno-społecznych |
poniedziałek 13:40 - 14:40 |
kl. VI, VII |
||
22. |
Klepek Agata |
Realizacja innowacji „Dwujęzyczna Dwunastka” |
wtorek 7:30 - 8:00 czwartek 7:30 - 8:00 |
kl. VIIa/VIIc |
23. |
Kornecki Filip |
Wyjazdy na zawody sportowe
|
wg harmonogramu |
|
24. |
Kosek Alicja |
Zajęcia z innowacji pedagogicznej „Dwujęzyczna Dwunastka” |
środa 14:45 - 15:30 |
kl. VIIc |
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego |
czwartek 7:30 - 8:00 |
kl. VIb |
||
25. |
Krupińska Alicja |
„Porady i konsultacje dla uczniów i rodziców” |
czwartek 15:00 - 16:00 |
|
26. |
Kubica Anna |
Przygotowanie do egzaminu „Zabawy z gramatyką” |
czwartek 14:45 - 15:30 piątek 13:50 - 14:35 |
kl. IIIa - IIIb gimn. kl. V i VI |
27. |
Labuszka Damian |
„Angielski na wesoło” |
wtorek 14:40 - 15:25 |
|
Pogotowie języka angielskiego |
czwartek 14:45 - 15:25 |
|
||
28. |
Lauer-Wochnik Anna |
Język niemiecki |
środa 12:55 - 13:40 |
kl. IVd |
Język niemiecki |
czwartek 13:50 - 14:35 |
|
||
29. |
Leczkowski Tomasz |
Kółko informatyczne |
poniedziałek 13:50 - 14:35 |
kl. V.VI |
30. |
Masłowski Krzysztof |
Zajęcia sportowe |
wtorek 16:00 - 17:30 |
kl. III - IV (dziew.) |
Zajęcia sportowe |
środa 13:40 - 15:00 |
kl. II - IV (dziew.) |
||
31. |
Malerowicz Szymon |
„Dzieci Maryji” - zajęcia z religii |
sobota 10:30 |
kl. I - VI sala parafii WNMP) |
32. |
Mielcarz Katarzyna |
„Z historią za pan brat” - zajęcia rozwijające „Co z tą historią?” - zajęcia dodatkowe |
środa 15:30 - 16:15 piątek 14:45 - 15:30 |
kl. IV - gimn. |
33. |
Motyl Mateusz |
Rajdy górskie |
|
kl. IV - gimn. |
34. |
Mól Alicja |
Zajęcia rozwijające |
poniedziałek 14:45 |
kl. Vb |
Przygotowanie do egzaminów |
środa 7:30 |
kl. VIIIa |
||
35. |
Mrowiec-Kostosz Adriana |
Rajdy górskie |
|
|
36. |
Nowak Renata |
„Pogotowie matematyczne” |
środa /piątek 7:30 - 8:00 |
kl. Vb, Vd/VIb |
Przygotowanie do egzaminu |
poniedziałek 8:15 - 8:45 |
kl. IIIb gimn. |
||
37. |
Omirska Agnieszka |
|
|
|
38. |
Ostaszewska Anna |
Zajęcia rozwijające |
środa 8:55 |
kl. IIB |
39. |
Pieprzyca Danuta |
Zajęcia rozwijające |
środa 14:00 - 15:00 |
kl. IV |
Zajęcia czytelnicze |
wtorek 7:00 - 8:00 |
kl. I - IV |
||
40. |
Pilch Bogusław |
Rajdy górskie |
|
|
41. |
Pisarek Mirosław |
Wyjazdy na zawody sportowe |
wg harmonogramu |
|
42. |
Polak Daria |
„Śladami przeszłości” |
wtorek 15:30 - 16:15 czwartek 15:40 - 16:25 |
kl. IV, VII, VIII oraz gimn. |
43. |
Popławska Małgorzata |
Trening edukacyjny z chemii |
poniedziałek 15:30 - 16:30 |
kl. VII, VIII oraz gimn. |
44. |
Rachwalska Barbara |
Zajęcia rozwijające |
poniedziałek 8:00 |
|
45. |
Rej Klaudia |
Zajęcia wspomagające |
poniedziałek 8:00 - 8:45 |
kl. Ia |
Kółko taneczne |
środa 13:55 -14:35/piątek 13:55 |
kl. Ia/III gimn. |
||
Kółko plastyczne |
poniedziałek 12:55 - 13:40 |
kl. Ia |
||
46. |
Rusin Łukasz |
Siatkówka |
czwartek 16:00 - 17:00 |
kl. IV - VIII |
47. |
Słabicka Halina |
„Podróże Male i duże” - zajęcia przyrodniczo-geograficzne |
wtorek 12:30 - 13:30 |
kl. Ib |
„Plastyczne inspiracje” - różnorodne techniki plastyczne |
piątek 12:30 - 13:30 |
kl. Ib |
||
48. |
Stolecka Aleksandra |
|
|
|
49. |
Śliwa Małgorzata |
„Mam zręczne ręce” - zajęcia plastyczno-techniczne |
piątek 13:30 - 14:30 |
kl.I - III |
„Ja to potrafię” - zajęcia logicznego myślenia |
poniedziałek 14:30 - 15:30 |
kl.I - III |
||
50. |
Wallenburg Aleksandra |
Zajęcia doskonalące |
piątek 8:00 - 8:45 |
kl. IIa |
51. |
Węgrzyńska Bożena |
„Spotkanie z lekturą” - zajęcia czytelnicze |
poniedziałek 8:45 - 9:45 |
kl. Ib |
„Tęczowy świat dziecka” - zajęcia plastyczno-techniczne |
wtorek 14:00 - 15:00 |
kl. I - IV |
||
52. |
Wieczorek Helena |
Zajęcia rozwijające z biologii |
poniedziałek 14:30 -15:15 poniedziałek 15:15 - 16:00 |
kl. V kl. VIII i gimn. |
53. |
Wieszołek Anna |
Przygotowanie do wczesnej Komunii św. |
środa 17:00 - 18:00 |
Przedszkole, kl.I - II |
54. |
Zalewska Agnieszka |
„Pogotowie polonistyczne” |
poniedziałek 14:45 - 15:30 |
kl. V - VII |
Przygotowanie do konkursów |
czwartek 7:30 (wg potrzeb) |
|
||
55. |
Zgrzywa Monika |
Zajęcia z języka angielskiego |
poniedziałek 12:55 - 13:40 |
kl. V |
piątek 13:40 - 14:35 |
kl. IV |
|||
56. |
Zych Tatiana |
Zajęcia relaksacyjne |
środa 12:30 - 13:30 |
|
„Spotkania z zawodami” |
poniedziałek 13:50 - 14:40 |
|
||
57. |
Żabicka Kinga |
Zajęcia matematyczne |
poniedziałek 8:00 - 8:45 |
|
Zajęcia matematyczno - usprawniające |
środa 8:00 - 8:45 |
|