„Kształtowanie wyobraźni przestrzennej w klasach 4-8” lekcja otwarta oraz warsztaty dla nauczycieli matematyki

W naszej szkole realizujemy projekt dofinansowany przez Fundację mBanku pt. „Nasz geometryczny świat”. W dniu 16 października odbyła się lekcja otwarta w klasie 7 oraz warsztaty metodyczne dla nauczycieli matematyki uczących w klasach 4-8 szkół podstawowych.

Szkolenie w postaci lekcji otwartej oraz warsztatów przeprowadziła wspaniała prelegentka pani Barbara, która od lat dzieli swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach Akademii GWO. Bardzo dziękujemy za możliwość współpracy z Panią Barbarą:)

Serdeczne podziękowania dla Pani Jolanty oraz Pani Doroty, które reprezentowały Wydawnictwo GWO i pomogły całą imprezę zorganizować.

Dziękujemy naszej Dyrekcji oraz nauczycielkom matematyki za wsparcie i pomoc w realizacji naszego projektu.