Uczniowie klas III wzięli udział w prelekcji pt. „Bezpieczne wakacje” z udziałem pracowników sekcji Promocji Zdrowia i Komunikacji Społecznej Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Katowicach. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób spędzać czas wolny, optymalnie dla naszego zdrowia przebywać na słońcu oraz umiejętnie chronić się przed kleszczami. Zabawa „Wybieraj zdrowie” przypomniała uczestnikom jak ważny jest ruch i aktywność fizyczna.




BIP