I MIEJSCE W SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ MIASTA KATOWICE

12 września w naszej Placówce odbyło się spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego podsumowujące Rywalizację Sportową Szkół w roku 2023/24. Nagrody wręczali zaproszeni goście: Wiceprezydent Miasta Katowice Pan Waldemar Bojarun, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Pan Sławomir Witek oraz Dyrektor MOSiR Pan Daniel Muc.

Nasza szkoła znalazła się wśród wyróżnionych: na poziomie rocznika 2011 zajęliśmy III miejsce, a na poziomie rocznika 2009/10 rywalizację wygraliśmy!

Puchary odebraliśmy w obecności Dyrektora szkoły, Jerzego Bakowskiego, a wcześniej nasi uczniowie (teraz już absolwenci) oraz młodsi zdążyli jeszcze zaprezentować się ze zdobytymi pucharami i dyplomami! Wszystkim reprezentantom gratulujemy!