Uczniowie klas III mieli okazję uczestniczyć w rywalizacji sportowej pod hasłem „Świetlicowy Turniej Sportowy”. Zawodnicy z trzech klas mieli do pokonania sześć konkurencji gier i zabaw ruchowych, podczas których wykazali się dobrą szybkością, zwinnością, logicznym myśleniem oraz sprawną koordynacją. Zacięta, sportowa walka w duchu fair play oraz pozytywne emocje udzieliły się wszystkim. Na zakończenie uczniowie otrzymali drobny upominek. Dziękujemy za udział i życzymy dalszego rozwijania sportowych pasji.



BIP