9 maja 2024 r. odbył się Miejski Konkurs Edukacyjny dla świetlic szkolnych pt. „Bajkowy Świat Europy”- dla klas pierwszych. Wymagania konkursowe obejmowały: znajomość treści dziesięciu baśni, nazw państw ze stolicami z których pochodzą te baśnie, wskazanie państwa na mapie Europy, wiadomości dotyczących Unii Europejskiej oraz wybranych państw Unii, ćwiczenia ruchowe i zadania manualne na torze przeszkód, rozwiązywanie zadań na tablecie, rozwiązanie dodatkowego zadania przygotowanego przez Straż Miejską. Naszą szkoloną świetlicę godnie reprezentowały: Zofia i Zuzanna Stanek z klasy 1b. Dziewczynki otrzymały wyróżnienie (IV miejsce). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów u progu nauki szkolnej!