Międzyszkolny Konkurs Wiedzy O Katowicach

Dnia 16 kwietnia odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Katowicach zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice oraz Muzeum Historii Katowic. W wydarzeniu wzięło udział pięć drużyn trzyosobowych z następujących szkół: SP nr 4, SP nr 9, SP nr 10, SP nr 12 oraz SP nr 54. Grupy zmierzyły się ze sobą aż w 7 konkurencjach, udowadniając swoją wiedzę o Katowicach. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z SP nr 4, drugie miejsce drużyna z SP nr 10, a trzecie drużyna z SP nr 9. Wszystkie grupy otrzymały dyplomy i nagrody z rąk Dyrektora naszej szkoły i organizatora.  Gościem honorowym była pani Beata Zięba z Działu Edukacji i Promocji Muzeum Historii Katowic, która wręczyła nagrody ufundowane przez muzeum. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i ich opiekunom.

Gratulujemy wygranej!