pawel zarnowiecki

XV LO im. Witolda Pileckiego MISTRZEM Katowic Szkół Ponadpodstawowych w piłce ręcznej chłopców – 05.02.2026r.

Dziś tj. 05.02.2026r. w hali Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 odbył się turniej finałowy Mistrzostw Katowic Szkół Ponadpodstawowych w piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięło udział 8 najlepszych szkół, które wywalczyły awans z zawodów półfinałowych. Po bardzo emocjonujących bojach mistrzostwo Katowic wywalczyło XV LO im. rtm. Witolda Pileckiego. 3 najlepsze szkoły otrzymały medale i puchary. Podczas ceremonii wręczenia pucharów i medali została przyznana „Diamentowa Odznaka” za zasługi dla piłki ręcznej, którą otrzymał Pan Wiktor Rotkiel – nauczyciel XV LO. Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

XV LO im. Witolda Pileckiego MISTRZEM Katowic Szkół Ponadpodstawowych w piłce ręcznej chłopców – 05.02.2026r. Dowiedz się więcej »

II LO im. Marii Konopnickiej mistrzem Katowic w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych

29.01.2026r. w hali IV LO im. Stanisława Maczka w Katowicach odbył się turniej finałowy w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych. Do finału z półfinałów zakwalifikowało się 6 drużyn. W ścisłym finale reprezentantki II LO im. M. Konopnickiej po bardzo emocjonującym meczu wygrały z drużyną VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie. 3 miejsce wywalczyły gospodynie – IV LO im. S. Maczka. Wielkie gratulacje!!!

II LO im. Marii Konopnickiej mistrzem Katowic w piłce ręcznej dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych Dowiedz się więcej »

Przewijanie do góry