Children: 1

  W wakacje 2022r. odbył się kurs języka angielskiego w ramach realizowanego projektu "Cyfrowy nauczyciel-nauczyciel z pasją" dofinansowanego z programu Erasmus+ KA1 Edukacja szkolna. Podsumowanie kursu, jego cele można zaobserwować w przygotowanej prezentacji: Kurs języka angielskiego w Cork 2022, ZSiP1Katowice

  Projekt realizowany jest w naszej placówce od 2020 roku. Dzięki projektowi poszerzyła się wiedza nauczycieli z zakresu pracy z uczniami z doświadczeniem migracyjnym, ze specyficznymi problemami w uczeniu się oraz zmniejszyła bariera językowa. Uczyliśmy się od najlepszych, którzy mają długie doświadczenia w tej materii.

  Warto zauważyć, że wdrażamy teraz rezultaty i upowszechniamy je poprzez uczestnictwo w innych międzynarodowych projektach edukacyjnych, poszukując partnerów do kolejnych projektów oraz realizując innowacje pedagogiczne związane z połączeniem języka angielskiego z przedmiotami ścisłymi.

  HELIX_TAGS: ,

  Children: 1

  W wakacje na przełomie czerwca i lipca odbył się w Maladze/Hiszpania kurs szkoleniowy "Cyfrowe narzędzia w praktyce nauczycielskiej" w ramach realizowanego projektu "Cyfrowy nauczyciel-nauczyciel z pasją" dofinansowanego z programu Erasmus+ KA1 Edukacja szkolna. Podsumowanie kursu, jego cele można zaobserwować w przygotowanej prezentacji: Kurs szkoleniowy "Cyfrowe narzędzia w praktyce nauczycielskiej"

  Projekt realizowany jest w naszej placówce od 2020 roku.

  HELIX_TAGS:

  Children: 1

  Podczas konferencji XI FORUM KMO w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie prezentowaliśmy podczas Giełdy Inicjatyw wytwory pracy projektowej uczniów z różnych klas, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz innego kręgu kulturowego. Pokazaliśmy robociki hydrauliczne, omówiliśmy wyniki badania zanieczyszczeń pyłowych w ramach projektu "Badacze KMO". Zaprezentowaliśmy wspaniałe zdjęcia wykonane nakładką na telefony komórkowe.

  Dodatkowo promowaliśmy nasz Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy z elementami astronomii i kosmologii "Międzygwiezdny pył".

  Warto zaznaczyć, że opiekunką szkolnego klubu KMO Młody Naukowiec ZSiP1Katowice jest Pani dr Joanna Grecka-Otremba, która reprezentowała Zespół podczas Giełdy Inicjatyw. Pani Joanna jest również koordynatorem projektu Erasmus+, pt. "Cyfrowy nauczyciel-nauczyciel z pasją", który jest realizowany w naszym Zespole w latach 2020-2022.

  HELIX_TAGS:

  Children: 1

  Uczestniczki kursów w Granadzie/Hiszpania w lutym 2022r.o tematyce " Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi" oraz "Integracja i praca z uczniem z innego kręgu kulturowego" przygotowały rozmowę z uczniami z Ukrainy o ich doświadczeniu migracyjnym, ich specyficznych problemach w uczeniu się.

  Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem audio: Rozmowy z dziećmi z Ukrainy, ZSiP1Katowice

  Spróbujemy wrzucić ta rozmowę na YT za jakiś czas.

  HELIX_TAGS:

  Children: 1

  W wakacje odbył się kurs języka angielskiego w Cork, w Irlandii. W kursie tym uczestniczyło 5 nauczycieli z naszej szkoły w ramach projektu "Cyfrowy nauczyciel-nauczyciel z pasją" sfinansowany w ramach programu ERASMUS+.

  Projekt realizowany jest w Zespole od 2020 roku i trwa do końca obecnego 2022r. Nauczyciele kształcili swoje umiejętności językowe, poznawali kulturę kraju, poznali system edukacji w Irlandii. Był czas na poznanie nowych osób i zawarcie nowych kontaktów zawodowych.

  W celu promowania idei Erasmus+ oraz promowania rezultatów tego projektu powstała gazetka przy salach językowych.

  HELIX_TAGS:

  Godziny lekcyjne

  • Lekcja 1: 08:00 - 08:45
  • Lekcja 2: 08:50 - 09:35
  • Lekcja 3: 09:45 - 10:30
  • Lekcja 4: 10:40 - 11:25
  • Lekcja 5: 11:45 - 12:30
  • Lekcja 6: 12:50 - 13:35
  • Lekcja 7: 13:55 - 14:40
  • Lekcja 8: 14:45 - 15:30
  • Lekcja 9: 15:35 - 16:20

  Sekretariat Szkolny

  Pn.-Pt     07:00-15:00

  So, Nd    nieczynne

  Szybki kontakt

  Szkoła Podstawowa nr 12
  im. Ignacego Paderewskiego

  • ul. Paderewskiego 46, 40-282 Katowice
  • tel. 32 255 50 36
  • mail: sekretariat@zsip1katowice.edu.pl
  © 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme