HELIX_TAGS:

  Children: 1

  Z okazji Dnia Czystego Powietrza odbył się konkurs plastyczny  dla uczniów klas starszych na temat problemu zanieczyszczeń powietrza i smogu. W konkursie wyróżniono prace  rysunkowe następujących uczniów: Magdaleny Pastuszki, Oliwii Urbańczyk, Albiny Sas i Michała Szadkowskiego. Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!!! Prace konkursowe zostały wystawione w świetlicy szkolnej.

  HELIX_TAGS:

  Children: 1

  „EKOSZKOŁA” to roczny projekt edukacyjny skierowany dla przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz placówek edukacyjnych z terenu całej Polski. W poprzednich edycjach Nasz Zespół z poprzednich edycjach również brał udział. Za całoroczne działania otrzymaliśmy certyfikaty  "Eko-placówki". Mamy nadzieje, że w obecnym roku szkolnym również zapracujemy na ten certyfikat.

  Projekt u nas w szkole koordynuje Pani Helena Wieczorek oraz Pani Joanna Grecka-Otremba.

   

  HELIX_TAGS:

  Children: 1

  Wychowankowie świetlicy uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Sprzątamy dla Polski” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Tadeusza Morawieckiego. Dzieci na podstawie materiałów edukacyjnych wykonały pracę plastyczną propagującą wrześniową edycję akcji, a także brały udział w zajęciach edukacyjnych pt. „Zagadki Martiego”. Na zajęciach wykorzystano konspekty zajęciowe programu ekologiczno- klimatycznego Be.Eco firmy Digital University.

  HELIX_TAGS:

  Children: 1

  Inicjatywa #SprzątamyDlaPolski jest przedsięwzięciem, którego głównym celem jest walka z zanieczyszczeniami w lasach, parkach, skwerach i innych terenach zielonych.

  Cel ten osiągany jest na dwa sposoby: na masowej akcji sprzątania świata i cyklu edukacyjnym skierowany do szkół i przedszkoli. W ten sposób uczestnicy nie tylko jednorazowo sprzątają okoliczne tereny zielone, ale także wyrabiają w sobie nawyki odpowiedzialności środowiskowej. Inicjatywa ta odpowiada zatem zarówno na doraźne potrzeby niszczejącego środowiska, jak i na długofalowe zapotrzebowanie na budowę świadomego ekologicznie społeczeństwa. 

  W środę, 4 października 2023 roku odbędzie się kolejna, VI już edycja ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. 

  Uczniowie naszej szkoły skupią się głównie na proekologicznych zajęciach edukacyjnych, a wybrani wyjdą sprzątać śmieci w terenie.

  HELIX_TAGS:

  Godziny lekcyjne

  • Lekcja 1: 08:00 - 08:45
  • Lekcja 2: 08:50 - 09:35
  • Lekcja 3: 09:45 - 10:30
  • Lekcja 4: 10:40 - 11:25
  • Lekcja 5: 11:45 - 12:30
  • Lekcja 6: 12:50 - 13:35
  • Lekcja 7: 13:55 - 14:40
  • Lekcja 8: 14:45 - 15:30
  • Lekcja 9: 15:35 - 16:20

  Sekretariat Szkolny

  Pn.-Pt     07:00-15:00

  So, Nd    nieczynne

  Szybki kontakt

  Szkoła Podstawowa nr 12
  im. Ignacego Paderewskiego

  • ul. Paderewskiego 46, 40-282 Katowice
  • tel. 32 255 50 36
  • mail: sekretariat@zsip1katowice.edu.pl
  © 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme