Children: 1

W dniu 23.11 w SP nr 67 w Katowicach odbyły się Finał Mistrzostwa Katowic w Piłce Ręcznej dziewcząt rocznika 2011 i młodsze. Drużyna dziewcząt wygrała wszystkie mecze w grupie i dostała się do finału. W meczu finałowym dziewczyny dzielnie walczyły do końca, ostatecznie przegrywając z SP 51. Zajmując drugie miejsce wywalczyły Wicemistrzostwo Katowic.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelacja

HELIX_TAGS:

Children: 1

W dniu 31.10. odbyły się Mistrzostwa Katowic w szachach , były to zawody drużynowe. Naszą Szkołę reprezentowały zespoły w dwóch kategoriach wiekowych: 2009/10 i 2011 i młodsi - i tutaj jest istotne słowo "młodsi": w tej kategorii reprezentowali nas uczniowie z 2 i 3 klasy(Liliana, Antoni, Piotrek i Anton). Zajęli ostatecznie dalsze miejsce, ale wygrali indywidualnie kilka partii, zdobywając doświadczenie na przyszłość. A mają się od kogo uczyć, ponieważ ich starsi koledzy (Amira, Wojtek, Czarek i Krzyś z klas 8) zdobyli Mistrzostwo Katowic nie dając żadnych szans rywalom! Opiekunem całej grupy jest Pan Andrzej, od wielu lat prowadzący kółko szachowe. Gratulujemy!

FOTORELACJA

HELIX_TAGS:

Children: 1

W dniu 3 października na terenach zielonych Doliny 3 Stawów tradycyjnie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe w tramach Mistrzostw Katowic. Oczywiście w zawodach udział wzięła reprezentacja naszej Szkoły, zarówno  dziewczęta, jak i chłopcy. Lepiej zaprezentowały się zespoły żeńskie, zajmując dwa trzecie miejsca! Chłopcy nieco słabiej, na miarę swoich umiejętności, szczególnie że w roczniku do VI klasy większość była z klasy V. Gratulacje!