Children: 120

Obecny tydzień jest we władaniu tematyki związanej z kosmosem i jego podbojem. Klasy wzięły udział w Szkolnym Konkursie na Eco-rakietę a nagrodą będą warsztaty i pokazy poprowadzone w piątek przez Ambasadora Komicznego ESERO-Polska. 

Klasowe rakiety były wspaniałe i jury miało trudny wybór, aby wytypować zwycięzców.

Klasy 1-3:

1 miejsce: 3b

2 miejsce: 3a

3 miejsce: 1a

 

Klasy 4-8 i gimnazjum:

1 miejsce: 3aG

2 miejsce: 6c

3 miejsce: 6a/6b

 

Gratulujemy wszystkim klasom wspaniałych pomysłów, wykonania, wenysmile

Zapraszamy w przyszłym roku do kolejnego konkursusmile

 

Tags:

Children: 120

 W dn. 9 maja, Pani Magdalena Wojtas i p. Monika Kmera z Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC (Polish Green Building Council) przeprowadziły lekcje ekologiczne dla uczniów kl. 6a i kl. 4d. Zajęcia promujące cele zrównoważonego rozwoju, zachęcały dzieci do zmiany codziennych postaw i nawyków - co w przyszłości może prowadzić do zmniejszenia negatywnego oddziaływania ludzi na środowisko.

Uczniowie dowiedzieli się także, że priorytetem działalności Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest rozwijanie procesu projektowania, budowania  i użytkowania budynków o elementy zrównoważonego rozwoju tak, aby przyniosło to korzyści ich mieszkańcom i środowisku.

Tags:

Children: 120

                                             Wyniki Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny" 2019

 

Nazwisko i imię

Klasa

Miejsce w regionie

Miejsce w powiecie

Dyplom

Nowrotek Karol

2a

43

20

wyróżnienie

Suchoń Józef

2b

55

26

wyróżnienie

Cyganek Paweł

3b

27

10

wyróżnienie

Kamrowski Jan

4c

52

25

wyróżnienie

Bartosz Wieczorek

5d

39

19

wyróżnienie

Balawejder Jakub

5b

39

19

wyróżnienie

Otremba Jakub

5c

57

31

wyróżnienie

Gzik Grzegorz

5a

62

34

wyróżnienie

Baran Wojciech

5d

66

35

wyróżnienie

Miklaszewski Marcin

5d

68

37

wyróżnienie

Majchrzak Hanna

5a

82

44

wyróżnienie

Komin Jacek

5d

95

50

wyróżnienie

Madejska Agata

6b

29

19

wyróżnienie

Mazur Mikołaj

6b

36

22

wyróżnienie

Owczarczyk Zofia

7a

75

29

wyróżnienie

Walter Kamil

8b

9

2

bardzo dobry

Płuciennik Jakub

8a

62

25

wyróżnienie

Molicki Szymon

8b

63

26

wyróżnienie

 

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tags:

Children: 120

Z okazji Dnia Ziemi, w klasach piątych przeprowadzono konkurs na najlepiej wykonany „Zielnik liści pospolitych drzew”.

 

Wyniki:

I miejsce: Martyna Zasępa kl. 5d

II miejsce: Filip Barczyk kl. 5a

III miejsce: Kinga Stepanienko kl. 5d

 

Wyróżnienia:

Grzegorz Gzik kl. 5a

Emilia Romanowska kl. 5d

Wojtek Baran kl. 5d

Bartek Trochonowicz kl. 5a

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!

Konkurs przygotowała i przeprowadziła Pani Helena Wieczorek.

Tags:

Godziny lekcyjne

  • Lekcja 1: 08:00 - 08:45
  • Lekcja 2: 08:55 - 09:40
  • Lekcja 3: 09:50 - 10:35
  • Lekcja 4: 10:55 - 11:40
  • Lekcja 5: 11:45 - 12:30
  • Lekcja 6: 12:55 - 13:40
  • Lekcja 7: 13:50 - 14:35
  • Lekcja 8: 14:45 - 15:30
  • Lekcja 9: 15:40 - 16:25

Sekretariat Szkolny

Pn.-Czw. 7:30 - 15:30

Pt.            7:30 - 12:00

So, Nd    nieczynne

Szybki kontakt

Szkoła Podstawowa nr 12
im. Ignacego Paderewskiego

  • ul. Paderewskiego 46, 40-282 Katowice
  • tel. 32 255 50 36
  • mail: sekretariat@zsip1katowice.edu.pl